درباره ما
به گواه گنجینه های موجود در موزه های داخلی و بعضا خارجی صنعت طلا و جواهر قرنهاست در این مرزوبوم در بالاترین سطح وجود داشته که این چیزی جز محصول کاردانی و تلاش نیاکان ما نمی باشد.
ما برانیم که با ادامه راه گذشتگان اسلاف کاردان این کهن مرزو بوم صنعت طلاو جواهر ایران را به سوی گذشته درخشان و پر افتخار خود سوق دهیم .
ما با تکیه بر دو اصل خودباوری ونوآوری فعالیت خود را در طلا وجواهر در سال 1353 شمسی در کارگاهی کوچک در اصفهان شروع کردیم .
پس از سال 1357 شمسی این شرکت بر خلاف روند نزولی صنعت طلا و جواهر ایران که به دلیل خروج ارز از کشور و ورود محصولات خارجی رو به رکود گذاشته بود با تلاش وپشتکار فراوان به پیشرفت خود ادامه داد تا جایی که توانست عنوان بهترین وبا سابقه ترین کارخانه جات در تولید طلا با عیار استاندارد در این صنعت را به خود اختصاص دهد.
همچنین این شرکت همگام با فناوری روز دنیا و با بهره گیری از هنر وذوق طراحان داخلی اولین برند ایرانی در صنعت طلا و جواهر را به نام میداس به سلیقه کمال جوی ایرانی و بازار بین المللی معرفی نمود .
میداس با الگوی کاری مناسب , و تمرکز بر مشتری مداری، به عنوان اولین و تنها برند طلای ایرانی موفق به دریافت لوح حمایت از حقوق مصرف کننده در سال 1390 گردید.